Zgłoś zespół do konkursu Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie!

Studenci kierunków ekonomicznych i zarządzania! Zapraszamy Was do zgłaszania się do konkursu „Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie”. Zgłoszenia zespołów przyjmowane są do 13 kwietnia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

To 22. edycja konkursu, w którym zespoły studentów sprawdzą swoją wiedzę i umiejętności, zmierzą się z praktycznymi problemami występującymi w biznesie oraz spróbują swoich sił w negocjacjach. Konkurs odbędzie się w Łodzi w dniach 17-19 maja 2018 r. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od 1 do 13 kwietnia. Do Konkursu zakwalifikuje się 15 pierwszych zespołów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W konkursie uczestniczyć mogą zespoły studentów III roku studiów stacjonarnych z dziedziny ekonomii, finansów i zarządzania. W skład zespołu może wchodzić minimum 3, a maksimum 5 studentów. Każdą uczelnię może reprezentować tylko jeden zespół.

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe. Nagradzani są uczestnicy 5 najlepszych drużyn. Każdy z nich otrzymuje, odpowiednio, za zajęcie przez zespół: I miejsca – 2.500 zł, II miejsca – 2.000 zł, III miejsca – 1.500 zł, IV miejsca – 1.000 zł, V miejsca – 750 zł.

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu należy wypełnić dostępny na stronie www formularz zgłoszenia, a następnie przesłać go do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości: mailem na adres konkurs@fep.lodz.pl, a w ślad za tym obowiązkowo pocztą tradycyjną (z podpisem Rektora/Dziekana) do 13 kwietnia 2018 roku (decyduje data dostarczenia wniosku aplikacyjnego do siedziby Fundacji).

Fundatorem konkursu oraz nagród w konkursie jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, zaś organizatorem Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest NA STRONIE FEP.