Odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Letniej Akademii Liderów

22-24 września w Lublinie odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Letniej Akademii Liderów. Studenci Fundacji wzięli udział w spotkaniu zarówno stacjonarnie, jak i online. Osoby uczestniczące miały okazję rozwijać swoje umiejętności przywódcze i brać udział w inspirujących zadaniach.

Podczas Akademii wszyscy pracowali nad rozwojem swoich umiejętności przywódczych i współpracy z Martą Jaśkiewicz. Skonfrontowali się także z metodą design thinking na warsztatach przeprowadzonych przez Kamila Wrzosa, odkrywając kreatywne sposoby rozwiązywania problemów oraz kształtując myślenie innowacyjne.

Studenci rozpoczęli pracę nad organizacją Studenckiego Festiwalu Proaktywności (który odbędzie się na wiosnę 2024 roku), korzystając z metody Walta Disneya. To było prawdziwe wyzwanie, ale nasza grupa liderów nie zawiodła! Przed nimi fascynująca podróż w tworzeniu niezapomnianego wydarzenia.


Działania Letnia Akademia Liderów oraz Studencki Festiwal Proaktywności realizowane są w ramach projektu „Wzmocnienie działań misyjnych i potencjału instytucjonalnego Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości” finansowanego ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.”