Pierwsza pomoc psychologiczna – co każdy powinien wiedzieć o tym, jak pomóc sobie i innym w kryzysie?

20 czerwca 2024 roku o godzinie 17:00, online, odbędzie się warsztat „Pierwsza pomoc psychologiczna – co każdy powinien wiedzieć o tym, jak pomóc sobie i innym w kryzysie?”. Poprowadzi go Paulina Pietrzak, certyfikowana psycholożka. Serdecznie zapraszamy.

O czym?

Dzięki temu warsztatowi dowiesz się, czym jest kryzys i co może go powodować – emocje? Myśli? A może wszystko razem? Paulina Pietrzak przedstawi techniki zaopiekowania się swoimi emocjami oraz poradzenia sobie z nadmiernym napięciem czy stresem. Są to techniki przydatne dla nas samych, ale także mogące pomóc w kryzysie osobie, która znajduje się obok nas!

📕 Dla kogo?

  • Stypendystów i Stypendystek Pomostowych – nawet jeśli w tym roku akademickim nie otrzymujesz stypendium.
  • Wolontariuszy i Wolontariuszek Programu Projektor. 

🧠 O prelegentce

Paulina Pietrzak
Jestem psycholożką, diagnostą i logopedką. Dodatkowo aktualnie studiuję w szkole psychoterapii CBT. Wierzę, że trafna diagnoza to skuteczne leczenie, na które każdy zasługuje. Co najważniejsze – staram się słuchać i zrozumieć, gdzie znajduje się trudność, a potem podjąć skuteczną pracę, by sobie z tym poradzić.

Szkolenia finansowane są przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Organizatorem jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.