Konferencja NAUKOWY START 2024 – zapraszamy

24-25 maja 2024 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Łódzkiego Orientarium, odbędzie się VIII Interdyscyplinarna Konferencja Naukowy Start. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich uczestników Programu Stypendiów Pomostowych, a także wolontariuszy i wolontariuszki Programu PROJEKTOR.

O Konferencji

W 2024 roku, Interdyscyplinarna Konferencja Naukowy Start odbędzie się po raz ósmy. Wspólnie spotkamy się stacjonarnie w Łodzi (osobom przyjezdnym gwarantujemy nocleg oraz wyżywienie). Udział w Konferencji jest bezpłatny.

W programie: wystąpienia studentów, wykład eksperta oraz warsztaty.
Tradycyjnie odbędzie się również konkurs na najlepsze studenckie wystąpienie konferencyjne!

💚 Zapraszamy Was do udziału czynnego (wystąpienie z referatem) lub jako słuchaczy. Wystąpienia z referatami przewidziane są na 15 minut: 10 minut prezentacji + 5 minut dyskusji.

  • Na abstrakty (streszczenia) referatów czekamy do 15 marca 2024 r.
  • Również do 15 marca, trwają zapisy dla słuchaczy.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo będą miały osoby biorące udział czynny w konferencji. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo selekcji wystąpień.

Dlaczego warto?

Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja, by przećwiczyć swoje umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych, zaprezentować wynik pierwszych badań naukowych lub pasji i zainteresowań okołonaukowych. To także niepowtarzalna okazja do poznania stypendystów/ek pomostowych i wolontariuszy/ek PROJEKTORa z całej Polski i nawiązania wielu cennych kontaktów.

ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA NA KONFERENCJI 💚


Więcej informacji o naszych konferencjach studenckich znajdziecie w sekcji: Warsztat, konferencje, konkursy / Konferencje stypendystów pomostowych

Fundatorem wydarzenia jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, organizatorem: Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.