Warsztaty, konferencje i konkursy

Okres studiów to nie tylko czas nauki, ale również czas niezliczonych możliwości, rozwoju pasji i zainteresowań, nabywania nowych kompetencji. Warto go efektywnie wykorzystać.

  • Warsztaty „Kariera i rynek pracy” polecamy stypendystom, którzy zaczynają szukać pracy. Dowiecie się na nich jak planować i rozwijać ścieżkę kariery, poznacie techniki poszukiwania pracy, nauczycie się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak napisać dobre CV i list motywacyjny.
  • Na konferencje „Naukowy Start” zapraszamy wszystkich stypendystów planujących swoją karierę, nie tylko naukową. Może to właśnie Ty zostaniesz inicjatorem i współorganizatorem kolejnej konferencji? Zapraszamy!
  • Warsztaty „Digital Skills” przeznaczone są dla wszystkich stypendystów, którzy chcieliby wykorzystywać jak  najlepiej możliwości Internetu, tak, aby działały na ich korzyść.
  • Wszystkich stypendystów zapraszamy na cyklicznie organizowane Regionalne spotkania stypendystów – to doskonała okazja, aby poznać innych stypendystów pomostowych i dowiedzieć się więcej o programie oraz możliwościach, jakie w nim czekają.
  • Jeżeli chcesz rozwinąć swoją kreatywność i działać aktywnie na rzecz społeczności, zostań Wolontariuszem.