Odnajdźmy się w przyszłości na Festiwalu Młodych Inicjatyw w Łodzi!

25 maja w Centrum konferencyjno-szkoleniowym Łódzkiego Orientarium, odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Młodych Inicjatyw. To innowacyjne wydarzenie organizowane przez studentów Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości ma na celu promowanie działań społecznych wśród młodych ludzi — studentów oraz młodzieży po osiemnastym roku życia. 

Festiwal zgromadzi najbardziej błyskotliwe umysły młodego pokolenia. Uczestnicy zyskają okazje do skupienia się na wyzwaniach, nadziejach i szansach związanych z aktywnym angażowaniem się młodych ludzi w życie społeczne.

W programie Festiwalu pojawią się panele dyskusyjne o trzech blokach tematycznych: cyfrowym, psychologicznym i wolontariackim, oraz prezentacje, które pozwolą uczestnikom na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów. Wśród atrakcji znajdą się również stoiska lokalnych organizacji pozarządowych, na co dzień pracujących z młodzieżą.

Dla studentów, udział w Festiwalu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest pod adresem:

Festiwal jest organizowany przez grupę studentów i studentek z Programu PROJEKTOR i Programu Stypendiów Pomostowych, realizowanych przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Organizacja ta od lat wspomagają rozwój dzieci oraz młodzieży.

Kontakt z organizatorami Festiwalu: mlode.inicjatywy@fundacjafep.pl
Więcej informacji: Instagram.com


Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Wzmocnienie działań misyjnych i potencjału instytucjonalnego Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości” finansowanego ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.