Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z tematyką agro

Bank BNP Paribas zaprasza wszystkich studentów do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową związaną z tematyką agro.

Bank BNP Paribas od lat angażuje się w działania wspierające agrobiznes i z nadzieją patrzy na rozwój nauk rolniczych. By wesprzeć ten kierunek, już po raz drugi organizuje Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z tematyką agro, nowoczesnego rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego.

Do Konkursu mogą zostać zgłoszone prace magisterskie i licencjackie, których obrona odbyła się w 2019 lub w 2020 r. Dla najlepszych przewidziane zostały nagrody finansowe oraz nagroda specjalna (w zakresie rolnictwa i żywności ekologicznej), o łącznej wartości 8.000 zł brutto:
I miejsce – 3.000 zł
II miejsce – 2.000 zł
III miejsce – 1.000 zł
nagroda specjalna w zakresie rolnictwa i żywności ekologicznej – 2.000 zł

Problematyka prac powinna być związana z szeroko rozumianym rozwojem agrobiznesu, tj. postępem, innowacyjnością i rozwojem gospodarstw rolnych, terenów wiejskich oraz innych działań przynoszących wartość dodaną dla społeczeństwa wiejskiego, środowiska naturalnego, gospodarstw rolnych, przemysłu rolno-spożywczego, rolnictwem i żywnością ekologiczną itp.

Termin zgłoszeń upływa 31 października br.
Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 30 listopada.

Szczegóły Konkursu oraz regulamin dostępne są na: www.bnpparibas.pl/agroabsolwent

Tutaj można podejrzeć PLAKAT KONKURSU.