Brak papierowego zaświadczenia od uczelni o dostaniu się na studia – co zrobić?

Chcesz złożyć wniosek o stypendium pomostowe, ale Twoja uczelnia nie przekazała Ci papierowego zaświadczenia o zakwalifikowaniu się na I rok studiów? Podpowiadamy, co w takiej sytuacji możesz dołączyć do wniosku:

  1. Najpierw sprawdź, czy uczelnia nie przysłała zaświadczenia o zakwalifikowaniu się na studia na adres e-mail (skontroluj również skrzynkę SPAM). Jeśli okaże się, że taką informację dostałeś(aś) pocztą elektroniczną, wydrukuj ją i dołącz do wniosku.
  2. Jeżeli nie otrzymałeś(aś) żadnego dokumentu ani informacji na skrzynkę elektroniczną, możesz zrobić zrzut ekranu (screen) platformy rekrutacyjnej, tak, aby widniała na nim informacja o zakwalifikowaniu się na studia.
    • Oprócz widocznego statusu „zakwalifikowany”, na zrzucie ekranu powinno być widoczne: Twoje imię i nazwisko, nazwa uczelni, kierunek studiów oraz tryb studiów. Screen należy wydrukować i dołączyć do wniosku.

Jeśli masz jeszcze inne pytania dotyczące aplikowania, kryteriów lub wypełniania wniosku zajrzyj do plikunajczęstsze pytania – znajdziesz tam odpowiedzi na pytania dotyczące kryteriów i aplikowania oraz zapoznaj się z Przewodnikiem pomocnym przy składaniu wniosku.