Stypendysto! Nie zapomnij rozliczyć się z semestru zimowego

Stypendysto i Stypendystko, warunkiem otrzymania stypendium w semestrze letnim (od marca do lipca) jest dołączenie w systemie wniosków on-line zaświadczenia z uczelni, potwierdzającego zaliczenie semestru zimowego. Takie zaświadczenie w formacie pdf powinniście wgrać na konto stypendysty przed drugim tygodniem marca.

Instrukcje, przykłady zaświadczeń, szczegółowe terminy składania wniosków oraz odpowiednie dokumenty do pobrania znajdziecie na platformie Workplace, w zakładce „Biblioteka wiedzy”.

Tam znajdziecie także informację o tym, co zrobić, jeśli na Waszej uczelni występuje rozliczenie roczne, albo jeżeli macie poprawkę lub dług punktowy.

Stypendyści Prymusa oraz stypendiów Korporacyjnych, którzy nie mają konta na Workplace, powinni napisać wiadomość na e-mail: styp_II_rok@stypendia-pomostowe.pl lub styp_III_IV_rok@stypendia-pomostowe.pl, aby dostać zaproszenie na platformę.

Po zalogowaniu się na Workplace wystarczy wejść w zakładkę „Biblioteka wiedzy” ➝ Stypendia Pomostowe ➝ Odnaleźć odpowiednie stypendium ➝ Rozliczenie po semestrze zimowym

Nieprzekazanie wymaganych zaświadczeń będzie skutkowało wstrzymaniem wypłaty stypendium!


Działalność społeczna

W tym roku do rozliczenia dochodzi nowy komponent – aktywność społeczna. Możesz ją podjąć w czasie całego roku akademickiego oraz w trakcie wakacji. Należy rozliczyć się z niej do końca sierpnia!

Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na swoje działanie w ramach aktywności społecznej, przypominamy, że do wyboru są dwie ścieżki: Program Projektor i Indywidualny Projekt Społeczny. Więcej na ten temat przypomnisz sobie czytając ten wpis: DZIAŁAJ SPOŁECZNIE.

Jeżeli brakuje ci inspiracji i nie wiesz jak zabrać się za planowanie, zapraszam do lektury AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNA – OD INSPIRACJI DO REALIZACJI, oraz do zrealizowania krótkiego kursu na platformie ekampus.pl PROJEKT SPOŁECZNY. Z tymi materiałami pomocowymi z pewnością uda Ci się coś zdziałać!

Pamiętaj, nawet twoje najmniejsze działanie, jest w stanie zmienić czyjeś życie! Porozmawiajmy o tym, jak razem możemy zmienić nasz świat na lepszy:

Program Projektor
Zadzwoń: +48 507 703 240

Indywidualny Projekt Społeczny
Zadzwoń: +48 42 631 95 58