Nie pozwól by stres rządził twoim życiem. Warsztaty z psychologiem.

Współczesne tempo życia i natłok informacji sprawiły, że stres stał się jedną z chorób cywilizacyjnych naszych czasów. Dotyka on coraz więcej młodych osób i utrudnia funkcjonowanie w życiu codziennym.
Z raportu Gallupa „The State of the Global Workplace: 2022 Report” wynika, że poziom stresu na świecie wynosi średnio 44%. Za to raport Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego Kondycja psychiczna Polaków” wskazuje, że aż 62% Polaków przynajmniej raz w tygodniu doświadcza stresu.


📗 Czym jest stres?

Stres to stan wzmożonego napięcia nerwowego, będący reakcją na działanie negatywnych bodźców fizycznych lub psychicznych1.

Stres często łączy się z objawami fizycznymi, takimi jak: drżenie rąk, kołatanie serca, nadmierna potliwość, poczucie lęku, nerwowość, może także wpływać na procesy poznawcze. Co więcej, przewlekły stres bardzo często prowadzi do bezsenności, stanów lękowychnerwicy2.

Radzenie sobie ze stresem – warsztat

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego świata, zapraszamy naszych stypendystów na warsztat „Radzenie sobie ze stresem”, który poprowadzi psycholog Paulina Pietrzak. Podczas warsztatów dowiecie się m.in.: dlaczego się stresujemy, co różni zwykły stres od nadmiernego stresu, poznacie narzędzia radzenia sobie z nim i sposoby na ponowne osiągnięcie wewnętrznego spokoju.

Kiedy i gdzie?

📅 20 czerwca
⏰ 15:00
📍 Online

(Liczba miejsc ograniczona, na zapisy czekamy do 19 czerwca)


Paulina Pietrzak – Psycholożka, polonistka i logopedka. Dodatkowo aktualnie studiuje interwencję kryzysową. Wierzy, że trafna diagnoza to skuteczne leczenie, na które zasługuje każdy. Co najważniejsze – stara się słuchać i zrozumieć napotkane trudności, by później skutecznie sobie z nimi poradzić. Zajmuje się przede wszystkim diagnostyką, ale także psychoedukacją dla osób z ADHD, która pomaga im w lepszym funkcjonowaniu, radzeniu sobie z objawami i pokonywaniu trudności dnia codziennego.
Dodatkowo prowadzi psychoedukację w social mediach. Można ją znaleźć na Tik Toku, Instagramie, Facebooku czy LinkedIn. Współtworzy artykuły i bywa ekspertem medialnym.