Konkurs #TechMinds dla studentów

Weź udział w konkursie grantowym TechMinds, którego celem jest wykorzystanie nowoczesnych technologii do wymiany wiedzy i wzmocnienia relacji między uczniami czy studentami. Zgłoś projekt i wygraj grant na jego realizację!

TechMinds to konkurs grantowy dla młodych talentów oraz forum wymiany wiedzy dla liderów technologicznych, organizowany przez PwC Polska i CIONET. Celem programu jest stworzenie przestrzeni do dialogu i nawiązania relacji dla przyszłych i aktualnych liderów cyfrowych technologii.

Istotną częścią projektu jest konkurs grantowy dla młodych osób, które wykażą się pomysłowością i innowacyjnością w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych do wymiany wiedzy i wzmocnienia relacji w społecznościach uczniowskiej i studenckiej.

Zadanie konkursowe: Jak wykorzystać nowoczesne technologie do wymiany wiedzy i wzmocnienia relacji między uczniami lub studentami?

Jeśli:

  • masz pomysł na wykorzystanie nowych technologii w szkole i na uczelni
  • wiesz, jak cyfryzacja może pomóc w integracji, nauczaniu i rozwoju

Zaproponuj modyfikację fragmentu szkolnej lub akademickiej rzeczywistości wykorzystując narzędzia i dobre praktyki z czasów nauki zdalnej. Przy użyciu nowych technologii stwórz warunki do wymiany wiedzy i integracji społeczności szkolnej czy uczelnianej.

Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 7 marca 2022.

Do wygrania: po 40 tys. zł na realizację projektów dla 3 zwycięskich zespołów.

Więcej informacji na stronie konkursu.


Organizatorem programu Tech Minds jest firma doradcza PwC, a partnerem głównym CIONET. Patronat technologiczny objęły Microsoft, Google, AWS i Salesforce.