Konferencja Naukowy Start już 18 maja!

Drodzy Stypendyści i Wolontariusze! Wielkimi krokami zbliża się majowa Konferencja NAUKOWY START, organizowana co roku przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. VII edycja Konferencji odbędzie się 18 i 19 maja stacjonarnie w Łodzi.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału – głównie czynnego, czyli z prezentacją własnego referatu lub jako słuchacz. Uczestnicy czynni powinni przygotować 10-minutowe wystąpienie na interesujący ich temat z zakresu dowolnej dziedziny naukowej.

Oprócz prezentacji naukowego dorobku oraz zainteresowań stypendystów i wolontariuszy, czekają na Was: niepowtarzalne warsztaty, wykład eksperta – niedługo przekonacie się, jaki temat niespodziankę przygotowaliśmy 😉 i tradycyjnie – konkurs na najlepsze studenckie wystąpienie konferencyjne z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców!

Na zgłoszenia konferencyjne czekamy do 21 kwietnia. Można się zgłaszać, wypełniając FORMULARZ.

21 kwietnia to także termin na nadesłanie ABSTRAKTÓW, dla tych z Was, którzy zdecydują się na wystąpienie podczas konferencji. Abstrakty należy wysyłać na adres: konferencja@fep.lodz.pl.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie czekajcie do ostatniej chwili i zgłaszajcie się.

DLACZEGO WARTO?

Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do przećwiczenia umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych, zaprezentowania wyników pierwszych badań naukowych bądź pasji i zainteresowań okołonaukowych. To także niepowtarzalna okazja do poznania stypendystów pomostowych i wolontariuszy PROJEKTORa z całej Polski, nawiązania cennych kontaktów i znajomości! Nie przegapcie tej okazji!

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji wkrótce!


Więcej informacji o naszych konferencjach studenckich znajdziecie w sekcji: Warsztat, konferencje, konkursy / Konferencje stypendystów pomostowych

Fundatorem wydarzenia jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, organizatorem: Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.