Konferencja Naukowy Start 2023 [Galeria Zdjęć]

Za nami intensywne dwa dni, pełne interesujących referatów – zarówno naukowych, jak i okołonaukowych – inspirujących historii i ciekawych ludzi. 18-19 maja 2023 odbyła się Konferencja Naukowy Start!

Konferencja organizowana jest przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, która zarządza Programem Stypendiów Pomostowych. Uczestnictwo w konferencji było doskonałą okazją do przećwiczenia umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych, a także zaprezentowania wyników pierwszych badań naukowych bądź pasji studentów. To także okazja do nawiązania cennych kontaktów i znajomości 🌟

18 maja wydarzenie otworzyła dr Zofia Sapijaszka, Prezes Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości.
Wykład otwierający konferencję wygłosiła Pani Magdalena Bigaj, autorka książki „Wychowanie przy ekranie. Jak przygotować dziecko do życia w sieci?”, edukatorka i działaczka społeczna; twórczyni i prezeska Fundacji Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa.

Po oficjalnym otwarciu Konferencji druga część wydarzenia należała do stypendystów pomostowych i wolontariuszy Programu PROJEKTOR, którzy poruszyli wiele interesujących tematów zarówno z zakresów naukowych, jak i osobistych pasji.

Tradycyjnie, odbył się konkurs na najlepsze wystąpienie. Drugiego dnia, tuż przed zakończeniem konferencji trzy osoby otrzymały nagrody:

1. miejsce — Damian Woda z referatem „Historia, jako rozum wielu w jedno zebrany

2. miejsce — Miłosz Rogalski z referatem „Dlaczego angażujemy się w pomaganie i dlaczego warto włączać się w działania społeczne?

3. miejsce — Natalia Pera z referatem „Informacja zwrotna z głową, czyli feedback na zajęciach z PROJEKTOREM

Serdecznie gratulujemy! 🍀

Do zobaczenia w przyszłym roku! 💚


Fotografia: Michalina Broda