Współpraca z lokalnymi organizacjami pozarządowymi

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne do udziału w Programie Stypendiów Pomostowych.

Uczestnicząc w Programie, organizacja pozarządowa może stworzyć swoim podopiecznym niepowtarzalną szansę zaistnienia w systemie stypendialnym, w ramach którego młodzi ludzie mogą otrzymać stypendium na I rok studiów w wysokości 5.000 zł (wypłacane w 10 miesięcznych ratach po 500 złotych), a także wsparcie finansowe podczas dalszej edukacji akademickiej.
Najlepsi stypendyści Programu mogą ubiegać się o stypendium na II rok i dalsze lata studiów (w tym także na studia doktoranckie), a także aplikować o stypendia na studia zagraniczne, stypendia językowe oraz staże w Polsce i za granicą.
Więcej informacji o możliwościach, jakie daje stypendystom udział w Programie znajduje się tutaj.

Lokalne organizacje pozarządowe uczestniczą w Programie Stypendiów Pomostowych, rekomendując kandydatów do stypendiów na I rok studiów.


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE – DOTYCHCZASOWI PARTNERZY PROGRAMU

Zapraszamy lokalne NGO – naszych Partnerów uczestniczących w poprzednich edycjach Programu Stypendiów Pomostowych, do udziału w jego kolejnej, XIX już edycji (2020/2021). Jeśli chcecie Państwo spełnić marzenia młodych, zdolnych ludzi o studiowaniu – dołączcie ponownie do grona Partnerów, biorących udział w naszym ogólnopolskim przedsięwzięciu stypendialnym. Zajmujecie w nim wyjątkowe miejsce, obok Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Narodowego Banku Polskiego i Fundacji Wspomagania Wsi!

Informacje organizacyjne dotyczące przystąpienia do Programu otrzymaliście Państwo od nas w wiadomości e-mail. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, prosimy o kontakt z FEP: fep@fep.lodz.pl; tel: +48 789 204 896.


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE – NOWE W PROGRAMIE

Dla organizacji zainteresowanych dołączeniem do Programu co roku na wiosnę ogłaszamy Konkurs „Dyplom z Marzeń”. W zakładce Konkurs „Dyplom z Marzeń” znajdziecie Państwo wszystkie informacje na temat możliwości wejścia do Programu.