Współpraca z lokalnymi organizacjami pozarządowymi

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne do udziału w Programie Stypendiów Pomostowych.

Uczestnicząc w Programie, organizacja pozarządowa może stworzyć swoim podopiecznym niepowtarzalną szansę zaistnienia w systemie stypendialnym, w ramach którego młodzi ludzie mogą otrzymać stypendium na I rok studiów w wysokości 5.000 zł (wypłacane w 10 miesięcznych ratach po 500 złotych), a także wsparcie finansowe podczas dalszej edukacji akademickiej.
Najlepsi stypendyści Programu mogą ubiegać się o stypendium na II rok i dalsze lata studiów (w tym także na studia doktoranckie), a także aplikować o stypendia na studia zagraniczne, stypendia językowe oraz staże w Polsce i za granicą.
Więcej informacji o możliwościach, jakie daje stypendystom udział w Programie znajduje się tutaj.

Lokalne organizacje pozarządowe uczestniczą w Programie Stypendiów Pomostowych, rekomendując kandydatów do stypendiów na I rok studiów.
Dla organizacji zainteresowanych dołączeniem do Programu co roku na wiosnę ogłaszamy Konkurs „Dyplom z Marzeń”. W zakładce Konkurs „Dyplom z Marzeń” znajdziecie Państwo wszystkie informacje na temat możliwości wejścia do Programu.

Organizacje pozarządowe uczestniczące już w Programie zapraszamy do udziału w kolejnej jego edycji każdego roku na wiosnę, po ogłoszeniu nowej edycji.