Absolwenci – Stypendystom

Akcja Absolwenci Stypendystom to szansa dla dawnych stypendystów Programu Stypendiów Pomostowych na aktywne wspieranie swoich młodszych kolegów w drodze do spełniania marzeń – tej samej, którą oni sami przemierzyli przed laty.

W 2023 roku dzięki zaangażowaniu i hojności naszych darczyńców udało nam się zebrać 21 000 złotych i ufundować trzy stypendia w ramach XXII edycji Programu Stypendiów Pomostowych!

Niezmiernie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którym przyszłość młodzieży nie jest obojętna. To na skutek Waszego zaangażowania udało nam się stanąć na najwyższym podium. Wasze działanie odmieni życie trzech osób, które dostaną stypendium pomostowe i będą mogły spokojnie studiować i spełniać swoje marzenia 🥇💚🏆


Ustaw przelew cykliczny i wspieraj młodszych kolegów, którzy – tak jak Ty przed laty – chcą realizować swoje edukacyjne marzenia.

SZYBKI PRZELEW INTERNETOWY

PRZELEW TRADYCYJNY

Odbiorca
Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości
Ul. Sterlinga 27/29
90-212 Łódź

Numer konta
03 1140 1108 0000 2059 3700 1006

Tytuł wpłaty
Darowizna na Stypendia Pomostowe

1000 złotych miesięcznie pomoże studentowi, studentce odciążyć rodziców, skupić się na nauce, opłacić podstawowe potrzeby życiowe; zresztą sam_a z pewnością dobrze pamiętasz, jaki wpływ Stypendium Pomostowe miało na Twoje życie podczas studiów.


previous arrowprevious arrow
Kinga
Image is not available

Stypendia Pomostowe towarzyszyły mi od początku studiów, który był momentem przełomowym, bo rozpoczynałam samodzielne życie w dużym mieście, w nowym środowisku. Dzięki stypendium miałam poczucie bezpieczeństwa i mogłam poświecić czas na studiowanie i rozwój osobisty. Pamiętam te trudne emocje i ogromną niepewność, które towarzyszyły mi w tamtym momencie. To dlatego chcę włączyć się w inicjatywę „Absolwenci-Stypendystom” i przekazać przyszłym studentom, że chociaż początek bywa trudny, to systematyczna praca może zaowocować satysfakcjonującą drogą rozwoju osobistego i zawodowego. Inicjatywa „Absolwenci-Stypendystom” jest dla mnie formą wyrażenia wdzięczności za wsparcie, zaufanie, motywację do rozwoju i działania, jakie otrzymałam dzięki Stypendiom. Byłabym niezmiernie szczęśliwa, wiedząc, że kolejne osoby, pochodzące – tak, jak ja – z małych miejscowości, mogą rozwijać swoje talenty dzięki tej inicjatywie.

– Kinga
Ewelina
Image is not available

Stypendium Pomostowe było dla mnie nie tylko wsparciem finansowym, bez którego nie byłabym w stanie podjąć studiów, ale również ogromnym impulsem do działania i rozwoju. Do dziś czuję się częścią Fundacji i chciałabym, aby jej misja i wartości służyły kolejnym pokoleniom młodych ludzi. Całym sercem wspieram inicjatywę „Absolwenci-Stypendystom”, bo chcę nieść pomoc w rozbudzaniu ogromnego potencjału, który drzemie w stypendystach. Zachęcam do działania wszystkich absolwentów, bo nie ma lepszego podziękowania za otrzymane wsparcie niż przekazywanie go dalej!

– Ewelina
Ewelina
Image is not available

Inicjatywa „Absolwenci Stypendystom” jest najlepszą formą wyrażenia wdzięczności za wsparcie, które kiedyś każdy z nas – stypendystów – otrzymał od Fundacji. Oprócz realnego wsparcia finansowego i możliwości ufundowania stypendiów młodszym kolegom i koleżankom, budujemy coś jeszcze – poczucie odpowiedzialności za inne osoby w społeczeństwie i troskę o dobro wspólne. Zachęcam wszystkich absolwentów i absolwentki do włączenia się w akcję, na miarę swoich możliwości. Najlepszy moment jest właśnie dziś.

– Sławomir
next arrownext arrow

CZY WIESZ, ŻE…

Swoich młodszy kolegów możesz także wspierać zupełnie za darmo robiąc zakupy online. Pomaganie chyba nigdy nie było takie proste! Płacisz tyle, ile zwykle – a średnio 2,5% wydanej kwoty trafia na kolejne stypendia w Programie Stypendiów Pomostowych. Wystarczy, że w swojej przeglądarce zainstalujesz rozszerzenie FaniMani (lub pobierzesz aplikację na telefon). Więcej informacji znajdziesz tu.