Wesprzyj dzieci w nauce!

Drodzy Stypendyści!

Zapraszamy Was do dołączenia do nowej akcji społecznej organizowanej przez Fundację: inicjatywy pomocy w nauce dzieciom z małych miejscowości.

Od poniedziałku znów wszyscy uczniowie uczą się zdalnie, pandemia nie ustępuje, a to stawia przed nami nowe wyzwania. Wykorzystajmy ten czas dobrze i wspierajmy się nawzajem! Zapraszamy do dołączenia do inicjatywy pomocy w nauce dzieciom z małych miejscowości. 

Dzieci z klas IV-VI od miesięcy przebywają w domach, odcięte od swoich rówieśników, część z nich ma niewielkie wsparcie ze strony rodziców. Wielu uczniów już zupełnie nie widzi sensu w nauce, nie potrafi się zmotywować nawet do prostych zadań. Chcemy zaprosić Cię do podjęcia inicjatywy i udzielenia wsparcia dzieciom. 

Jak możesz pomóc?

We współpracy z Program PROJEKTOR opracowaliśmy dwie ścieżki wsparcia w nauce. Możesz wybrać jedną  z nich i pomóc dzieciom w nauce języka angielskiego lub matematyki.

Twoim zadaniem jest poświęcenie 4 godzin na spotkanie z czwórką uczniów. Dla dzieci to możliwość odzyskania wiary w to, że nauka ma sens, a przed nimi jeszcze wiele możliwości rozwoju. Przed podjęciem zadania, weźmiesz udział w szkoleniu wprowadzającym.

Przejdź na stronę: https://wsparcie-w-nauce.fep.lodz.pl  i zgłoś się do jednego z projektów.
Uczniowie czekają na Ciebie!

Jeśli masz pytania, napisz do Gosi z Programu PROJEKTOR: m.weglinska@projektor.org.pl