„Studenckie know-how” – podziel się doświadczeniem!

Zapraszamy do udziału w akcji „Studenckie know how dla maturzystów”! Chcesz podzielić się wiedzą i wesprzeć tegorocznych maturzystów w wyborze przyszłego kierunku studiów i uczelni? Zgłoś się i zrób coś dobrego dla innych!

„Studenckie know-how” to inicjatywa Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości, zapoczątkowana w 2020 roku w ramach programu Projektor, z myślą o maturzystach, którzy musieli zmierzyć się z nową sytuacją, w której zdalne nauczanie, przesunięte terminy matur i brak możliwości uczestniczenia w dniach otwartych uczelni sprawiły, że potrzebowali wsparcia starszych kolegów w wyborze uczelni.

W tym roku wznawiamy akcję i do udziału w niej serdecznie zapraszamy Stypendystów Pomostowych!

Wybór kierunku studiów oraz uczelni jest kluczową decyzją, która ma ogromny wpływ na przyszłość. W ramach akcji studenci z różnorodnych kierunków i uczelni z całej Polski dzielą się swoim doświadczeniem, udzielają praktycznych wskazówek oraz odpowiadają na pytania nurtujące maturzystów podczas spotkań online.

Jesteś studentem? Lubisz swój kierunek i uczelnię? Chcesz pomóc tegorocznym maturzystom? Zgłoś się do akcji i poprowadź swój live!

Co zrobić, aby dołączyć do akcji?           

Do 22.02 otrzymasz wynik rekrutacji na swój adres mailowy oraz link do harmonogramu, na którym wybierzesz datę swojego live’a. Realizację transmisji rozpoczynamy od 8 marca, prowadzone będą do końca maja.

Jak wygląda realizacja live’a?

Transmisja online odbywa się poprzez platformę GetResponse. Podczas  live’a  opowiadasz o swoim kierunku studiów, uczelni, mieście, dodatkowej działalności pozauczelnianej.

Czas trwania live’a to 45 minut.

Możesz przygotować prezentację lub po prostu opowiedzieć o swoich studiach z włączoną kamerką. Transmisja będzie dodatkowo udostępniona na fanpage’u Studenckie know-how. Przygotuj się na różne pytania od maturzystów i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Co zyskujesz?

  • Szkolenie przygotowujące na temat wystąpień publicznych oraz budowania marki osobistej.
  • Doświadczenie w prowadzeniu transmisji online.
  • Promocję swojej marki osobistej. Udział w ogólnopolskiej akcji „Studenckie know-how” to idealna okazja, aby pochwalić się swoją aktywnością dodatkową w mediach społecznościowych. Aby Ci to ułatwić, otrzymasz od nas specjalnie przygotowaną grafikę ze swoim zdjęciem.
  • Informację zwrotną po transmisji od koordynatorki akcji oraz rekomendację na LinkedIn.
  • Certyfikat udziału w akcji od Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości.

Weź udział w akcji i pomóż maturzystom dokonać wyboru!

Studenckie know how na Facebook’u

Rekrutacja do akcji – Dołącz do wydarzenia