Spotkanie stypendystów w Poznaniu – relacja

Za nami kolejne spotkanie regionalne stypendystów pomostowych – 6 marca spotkaliśmy się w Poznaniu. Dziękujemy wszystkim za udział, było fantastycznie!

Tak jak przy wszystkich spotkaniach regionalnych, tak i w Poznaniu celem wydarzenia było wzajemne poznanie się i integracja. Spotkaliśmy się w dwudziestoosobowym składzie –  stypendyści studiujący w Poznaniu oraz przedstawiciele FEP.

Spotkanie było dla stypendystów świetną okazją do nawiązania kontaktów i zyskania nowych, cennych znajomości, poznania przedstawicieli FEP, poszerzenia wiedzy na temat możliwości, jakie czekają w programie i innych inicjatywach Fundacji oraz wymiany uwag na temat programu z pracownikami Fundacji.

W wydarzeniu wzięły też udział przedstawicielki programu FEP „Projektor-wolontariat studencki”, które poprowadziły część integracyjną i bardzo ciekawie opowiedziały o działalności PROJEKTORA. Mamy nadzieję, że zainspirowały stypendystów do dobrego działania.

Na stypendystów czekała też niespodzianka: warsztaty na temat odkrywania i rozwijania talentów oraz ich wykorzystania w życiu zawodowym poprowadził Piotr Sobolewski z firmy The New Answer.

Na zakończenie wszyscy stypendyści umówili się na kolejne spotkanie przy planszówkach 🙂

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział i pozytywne nastawienie, a wszystkich naszych stypendystów zachęcamy do udziału w kolejnych spotkaniach.