Regionalne spotkanie stypendystów – relacja z Wrocławia

To było bardzo udane spotkanie – 21 listopada we Wrocławiu odbyło się kolejne regionalne spotkanie stypendystów pomostowych. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

Celem spotkania było wzajemne poznanie się i integracja stypendystów pomostowych oraz spotkanie przedstawicieli FEP, poszerzenie wiedzy stypendystów na temat możliwości, jakie czekają w programie i innych inicjatywach Fundacji oraz wymiana uwag na temat programu.

W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele drugiego programu FEP dla studentów: „Projektor-wolontariat studencki”, którzy przeprowadzili warsztaty dotyczące ścieżek kariery i rozwoju zawodowego, a także opowiedzieli o swojej przygodzie z wolontariatem i o działalności PROJEKTORA. Mamy nadzieję, że zainspirowali stypendystów do dobrego działania.

Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli w organizacji spotkania, a szczególne podziękowania kierujemy do zespołu i wolontariuszy Projektora. Zapraszamy do galerii zdjęć zrobionych przez wolontariuszkę Projektora. Do zobaczenia przy następnej okazji!