Przeprowadź „Warsztaty z Wyzwaniem” dla dzieci!

Zapraszamy! Dzieci z małych miejscowości potrzebują odważnych studentów! Dołącz do projektu „Warsztaty z Wyzwaniem”, aby jeszcze w tym roku szkolnym dzieci dostały szansę udziału w wyjątkowych zajęciach.

Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych Stypendystów do wzięcia udziału w akcji Projektora! Dzięki „Warsztatom z wyzwaniem” możecie dać dzieciom z małych miejscowości wsparcie i inspirację, które będą dla nich wartością na całe życie – przeprowadzając dla nich wyjątkowe zajęcia online.

Dzieci z 22 szkół czekają wciąż na zajęcia. Chcemy, aby wszystkie mogły wziąć udział w „Warsztatach z Wyzwaniem”, ale to się nie stanie bez studentów. Dlatego ogłaszamy dodatkowy nabór.

Jaka jest Twoja rola?

Podejmujesz jedno z wyzwań (ekologia, świadomość medialna, szczęście osobiste, aktywność obywatelska). Dyskutujesz o wybranych problemach/potrzebach dzieci podczas spotkań online.

Możesz liczyć na:

  • szkolenia przygotowujące do prowadzenia zajęć,
  • wsparcie mentora z zespołu Programu PROJEKTOR,
  • materiały merytoryczne do prowadzenia zajęć,
  • dostęp do platformy, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez realizację projektu,
  • dobre towarzystwo – zajęcia prowadzisz w dwuosobowym zespole z inną, studentką/innym studentem,
  • udział w programie punktowym (nagrody za aktywność),
  • certyfikat.

Dla dziecka to radosne doświadczenie poznawania świata, możliwość twórczej współpracy z rówieśnikami oraz odskocznia od standardowych lekcji.

Dla Ciebie realizującego projekt to wzrost pewności siebie w działaniu, rozwój nowych umiejętności i satysfakcja z działań, które mają pozytywny wpływ na dzieci.

🔸 Dołącz do projektu! Zgłoszenia do 16 maja: http://bit.ly/warsztatyPROJEKTOR

🔸 Więcej szczegółów na: https://projektor.org.pl/warsztaty-z-wyzwaniem/

Zapraszamy!