Oferty stypendialne na studia za granicą

Rekrutacja do polskiej edycji programu stypendialnego
Central European – American Business Leaders Scholarship 

The Central European Institute (CEI) organizuje rekrutację do polskiej edycji programu stypendialnego „Central European – American Business Leaders Scholarship- Poland” adresowanego do studentów i absolwentów biznesowych i technicznych kierunków studiów. Celem programu jest wyselekcjonowanie dwóch przyszłych polskich liderów biznesu i umożliwienie im ukończenia studiów MBA na Quinnipiac University oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w amerykańskich przedsiębiorstwach.

Aplikacje do programu można składać do 30 listopada 2017 r.

Do pobrania: ZASADY REKRUTACJI
Więcej informacji: www.qu.edu/ceipoland

 

GLOBAL STUDY AWARDS – DOTACJE NA STUDIA ZA GRANICĄ

Konkurs dotacyjny dla osób, które planują rozpoczęcie za granicą studiów I, II lub III stopnia i w ciągu ostatnich dwóch lat zdały językowy egzamin IELTS.

Konkurs Global Study Award organizuje StudyPortals we współpracy z ISIC (International Student Identity Card) oraz British Council IELTS. Głównym celem konkursu jest wsparcie studentów wybierających naukę za granicą. Global Study Award ma również na celu promowanie studiów za granicą jako doświadczenia pozytywnie zmieniającego życie, otwierającego oczy na inne sposoby życia i pracy, a także wzmacniającego poczucie zrozumienia międzykulturowego i tolerancję.

Aplikacje do programu można składać do 27 listopada 2017 r.

Więcej informacji: http://www.mastersportal.eu/pages/the-global-study-awards/#fflt:SP_GSA1