Naukowy Start 2019 – publikacja konferencyjna

Z radością prezentujemy wydawnictwo konferencyjne „Naukowy Start 2019”.

Publikacja jest owocem IV Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji „Naukowy Start”, która odbyła się w 2019 roku w Łodzi. Zawiera referaty stypendystów pomostowych i wolontariuszy programu Projektor – wolontariat studencki, którzy wzięli czynny udział w konferencji. Podczas spotkania zaprezentowano 42 wystąpienia, z których 15 opublikowanych zostało w wydawnictwie konferencyjnym.

Gratulujemy wszystkim autorom i zapraszamy do lektury:

O KONFERENCJI:

Konferencje „Naukowy Start” to konferencje organizowane przy udziale i dla stypendystów pomostowych – studentów wszystkich lat studiów i absolwentów, niezależnie od doświadczenia naukowego i konferencyjnego.

IV edycja konferencji odbyła się w dniach 5 –7 czerwca 2019 r. w Łodzi. Uczestniczyli w niej studenci i absolwenci – stypendyści pomostowi i wolontariusze programu PROJEKTOR – wolontariat studencki, zainteresowani szeroko pojętym tematem rozwoju naukowego i osobistego. Fundatorem spotkania była Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, organizatorem Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.
Przez trzy dni 42 studentów zaprezentowało referaty w ramach sześciu sesji tematycznych: Technologie przyszłości, Media i marketing, Medycyna i zdrowie, Ekonomia i zarządzanie, Różne oblicza innowacyjności, Psychologia/socjologia. Pełna relacja z konferencji do przeczytania tutaj.