Konkursy na prace dyplomowe

Polecamy dwa uznane konkursy na prace dyplomowe dla studentów kierunków ekonomicznych, marketingu, finansów i pokrewnych.

KONKURS DIMAQ UNI

DIMAQ UNI to dziewiąta edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową z e-marketingu organizowana przez IAB Polska i Szkołę Główną Handlową.

  • Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych.
  • Do udziału w konkursie dopuszczone są prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie oraz podyplomowe z zakresu marketingu internetowego obronione w okresie od 1 stycznia 2015 do 31 lipca 2020 r.
  • Zgłaszanie prac: od 14.05 do 31.07.2020 r.

Więcej informacji na stronie DIMAQ UNI

KONKURS FUNDACJI GPW

Fundacja GPW zaprasza absolwentów i studentów do kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o nagrodę Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA. W tym roku zostaną nagrodzone najlepsze rozprawy doktorskie oraz prace magisterskie i licencjackie na temat rynku kapitałowego. 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do konkursu organizatorzy zapraszają Autorów prac licencjackich i magisterskich, którzy na podstawie zgłaszanych prac uzyskali tytuł zawodowy pomiędzy 1 stycznia 2019 roku a 30 września 2020 roku oraz Autorów rozpraw doktorskich, którzy tytuł uzyskali w okresie od 1 lipca 2018 roku do 30 Września 2020 roku.

Prace do konkursu można zgłaszać do 31 października 2020 roku.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne:

  • dla Autora najlepszej pracy licencjackiej – 2 000 zł
  • dla Autora najlepszej pracy magisterskiej – 4 000 zł
  • dla Autora najlepszej rozprawy doktorskiej – 8 000 zł

Więcej informacji na stronie Giełdy Papierów Wartościowych.