Konferencja Naukowy Start 2022 – zapraszamy!

Weź udział w naszej konferencji! Zapraszamy wszystkich Stypendystów i Stypendystki oraz Wolontariuszki i Wolontariuszy Projektora do udziału w Konferencji NAUKOWY START.

Zapisy trwają – przedłużamy call for papers do 19 kwietnia.

O KONFERENCJI

VI Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowy Start odbędzie się w dniach 12-13 maja (czwartek-piątek), w formule online. W programie: wystąpienia studentów, wykłady ekspertów oraz warsztaty. Tradycyjnie odbędzie się również konkurs na najlepsze studenckie wystąpienie konferencyjne!

Zapraszamy Was do udziału czynnego (wystąpienie z referatem), lub jako słuchaczy. Wystąpienia z referatami przewidziane są na 15 minut: 10 minut prezentacji + 5 minut dyskusji.

Zapraszamy do udziału!

  • Call for papers przedłużamy do wtorku, 19 kwietnia – mamy jeszcze kilka ostatnich wolnych miejsc dla tych, którzy chcieliby wystąpić z referatem.
  • Zapisy dla widzów otwarte są do 29 kwietnia!

👉 ZGŁOŚ SIĘ!

Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do przećwiczenia umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych, zaprezentowania wyników pierwszych badań naukowych bądź pasji i zainteresowań okołonaukowych. To także niepowtarzalna okazja do poznania stypendystów pomostowych i wolontariuszy PROJEKTORa z całej Polski, nawiązania cennych kontaktów i znajomości! Nie przegapcie tej okazji!
Udział w konferencji jest bezpłatny.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia uczestników czynnych na konferencję są otwarte do 19 kwietnia.
Zapisy dla widzów otwarte są do 29 kwietnia.

Zapraszamy! Wypełnij formularz i weź udział w konferencji!

Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo będą miały osoby biorące udział czynny w konferencji. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo selekcji wystąpień.

Planujemy, wzorem poprzednich lat, wydanie publikacji pokonferencyjnej. O szczegółach będziemy informować prelegentów po zakończeniu konferencji.

Do zobaczenia na konferencji!


Więcej informacji o naszych konferencjach studenckich znajdziecie w sekcji: Warsztat, konferencje, konkursy / Konferencje stypendystów pomostowych

Fundatorem wydarzenia jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, organizatorem: Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.