Konferencja Naukowy Start 2020 – zapraszamy!

Drodzy Stypendyści,

Zapraszamy Was do udziału w V Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji NAUKOWY START, organizowanej przez FEP we współpracy ze Stypendystami Programu Stypendiów Pomostowych i Wolontariuszami programu PROJEKTOR-wolontariat studencki. Przedłużamy termin zapisów – czekamy na Wasze zgłoszenia do 10 marca.

Konferencja odbędzie się w dniach 3 – 5 czerwca 2020 (środa-piątek), w Łodzi. W programie znajdą się m.in.: wystąpienia studentów, debata z udziałem uczestników konferencji, wykład ekspertów oraz warsztaty. Tradycyjnie odbędzie się również konkurs na najlepsze wystąpienie konferencyjne.

Zapraszamy Was do udziału czynnego (wystąpienia z referatem) lub jako słuchaczy. Wystąpienia z referatami przewidziane są na 15 minut: 10 minut prezentacji + 5 minut dyskusji.

Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do zaprezentowania wyników pierwszych badań naukowych, sprawdzenia i przećwiczenia umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych oraz do poznania innych stypendystów pomostowych i wolontariuszy PROJEKTORa, nawiązania cennych kontaktów i znajomości! Nie przegapcie tej okazji!
Udział w konferencji jest bezpłatny, koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywają organizatorzy.

Do 10 marca czekamy na Wasze deklaracje uczestnictwa – odeślijcie wypełniony formularz zgłoszenia mailem na adres: konferencja@fep.lodz.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo będą miały osoby biorące udział czynny w konferencji. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo selekcji wystąpień.

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji o konferencjach studenckich znajdziecie w sekcji: Warsztat, konferencje, konkursy / Konferencje stypendystów pomostowych

Konferencja finansowana jest przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z zeszłorocznej konferencji: