Konferencja dla stypendystów pomostowych – zapraszamy

Drodzy Stypendyści,

Zapraszamy Was do udziału w IV Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji NAUKOWY START organizowanej przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości we współpracy ze Stypendystami Programu Stypendiów Pomostowych i Wolontariuszami Programu PROJEKTOR-wolontariat studencki.

Konferencja odbędzie się w dniach 5 – 7 czerwca 2019 (środa-piątek), w Łodzi. W programie znajdą się: wystąpienia studentów, sesja posterowa, debata, wykład eksperta oraz warsztaty. Konferencja, poza aspektem naukowym, podejmowała będzie również tematy związane z zaangażowaniem społecznym, ścieżką kariery i rozwojem kompetencji osobistych.

Zapraszamy Was do udziału czynnego (wystąpienie z referatem – 15 min.) lub jako słuchaczy.

Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do poznania innych stypendystów pomostowych oraz wolontariuszy Programu PROJEKTOR, nawiązania cennych kontaktów i znajomości! Nie przegapcie tej okazji!
Udział jest bezpłatny, koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywają organizatorzy.

Do 28 lutego czekamy na Wasze deklaracje uczestnictwa – odeślijcie wypełniony formularz zgłoszenia drogą mailową na adres: konferencja@fep.lodz.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo będą miały osoby biorące udział czynny w konferencji. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo selekcji wystąpień.

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji o konferencjach studenckich znajdziecie w sekcji: Warsztat, konferencje, konkursy / Konferencje stypendystów pomostowych

Konferencja finansowana jest przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.