CEE Fintech Leaders Forum – trwa rekrutacja

To już piąta edycja międzynarodowego programu dla studentów z regionu Europy Wschodniej i Centralnej. Fundacja im. Lesława A. Pagi zaprasza do aplikowania wszystkich, których interesuje wykorzystanie nowych technologii w świecie finansów, sztucznej inteligencji, Big Data, Open Banking, cyberbezpieczeństwo, systemy płatności i ubezpieczeń w sieci, czy rozwój start-upów z tej branży w regionie CEE.

Udział w programie jest bezpłatny. V edycja CEE Fintech Leaders Forum odbędzie się 10-13 stycznia 2020 r. w Warszawie. Zgłoszenia do pierwszego etapu rekrutacji przyjmowane są do 10 listopada 2019 r.

4 dni spotkań i dyskusji

W tym roku CEE Fintech Leaders Forum trwa 4 dni, a każdy z nich poświęcony będzie innym tematom.

Dzień I: AI & Big Data

Dzień II: Technologia Blockchain & Open Banking

Dzień III: Case Study (wykorzystanie nowych technologii w świecie finansów)

Dzień IV: Debaty i dyskusje panelowe

Celem wydarzenia jest stworzenie platformy komunikacji studentów z regionu CEE, gdzie będą mogli nawiązać znajomości,  wymienić się doświadczeniami i wziąć udział w profesjonalnych warsztatach. Zajęcia, w których studenci wezmą udział łączą wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem związanym z rynkiem kapitałowym. Fundacja im. Lesława A. Pagi ściśle współpracuje z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zgłoszenia do pierwszego etapu rekrutacji przyjmowane są do 10 listopada 2019 r.
Formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/2lzzrXa

Więcej informacji na stronie programu.