Stypendyści i Stypendia Pomostowe – zapraszamy na film!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu z udziałem stypendystów pomostowych, w którym opowiadają oni o sobie, swoich celach, ambicjach i o naszym programie. Bardzo dziękujemy stypendystom, którzy są bohaterami filmu, za udział w nagraniach i podzielenie się z nami swoimi historiami. Zapraszamy do oglądania.

W piętnastu edycjach Programu Stypendiów Pomostowych przyznano ponad 20 000 różnego rodzaju stypendiów, w tym prawie 15 000 na I rok studiów. W bieżącym roku akademickim ze wsparcia programu korzysta ponad 1100 studentów i doktorantów, w tym 700 studentów otrzymało stypendia na I rok.

„Stypendia Pomostowe” są jednym z największych pozarządowych programów stypendialnych w Polsce. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu szerokiego grona Partnerów: Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Narodowego Banku Polskiego, Fundacji Wspomagania Wsi, Fundacji BGK, Fundacji BGŻ BNP Paribas, Fundacji mBanku, Fundacji PZU, a także koalicji ok. 100 lokalnych organizacji pozarządowych. Na realizację wszsytkich edycji programu Partnerzy przeznaczyli blisko 100 milionów zł.

Program jest realizowany przy wsparciu organizacyjnym Agencji Nieruchomości Rolnych.
Jego realizatorem jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.

Patronat medialny nad programem sprawuje Rzeczpospolita, Forum Akademickie oraz Perspektywy.