Spędź czas z PROJEKTOREM i ruszaj na studenckie wyjazdy!

Drodzy Stypendyści,

przed Wami długie studenckie wakacje. Chcecie je dobrze wykorzystać? Wyruszcie na wyjazdy ze znajomymi i aktywnie spędźcie czas zwiedzając Polskę. Mamy dla Was ofertę wolontariatu studenckiego, z którym możecie zrobić coś dla siebie i innych – dobrze się przy tym bawiąc!

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości od stycznia tego roku jest realizatorem Programu “PROJEKTOR – wolontariat studencki”. PROJEKTOR działa cały rok i otwiera wiele możliwości dla każdego studenta. Od początku Programu zaangażowało się w niego ponad 10 000 studentów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wakacyjnej PROJEKTORA. Projekty wakacyjne to świetna okazja do zwiedzenia Polski, nawiązania nowych znajomości i przeżycia wyjątkowych przygód oraz zebrania nowych doświadczeń. To także dobry moment na start przygody z Programem. Realizacja projektów wakacyjnych to same korzyści!

Projekty wakacyjne prowadzone są przez studentów – wolontariuszy programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”. Polegają one na pobycie wolontariuszy w lokalnych szkołach, którzy przeprowadzają przygotowane przez siebie projekty edukacyjne. Długość prowadzonych zajęć z uczniami to 5 godzin dziennie przez 5 dni. Potem jest czas dla Ciebie.

Za darmo możesz zwiedzić Polskę – PROJEKTOR pokrywa koszty podróży oraz zakupu materiałów edukacyjnych, a placówka którą wybierzesz zapewnia nocleg i wyżywienie. Dzięki takim wyjazdom zdobywasz nowe znajomości. Projekty wakacyjne to szansa na poznanie nowych, ciekawych ludzi, którzy tak jak Ty chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą, pasją i energią! Jest to rewelacyjna przygoda. Dlatego nie zwlekaj! Już teraz zaproś swojego znajomego do PROJEKTORA i razem z nim jedź po nowe przygody!

fot_FJaniszewski

fot. F. Janiszewski

Dołącz do Projektora i jedź na projekt wakacyjny!

Masz pytania? Chętnie pomożemy przygotować Ci Twój pierwszy wakacyjny wyjazd:

-> zadzwoń do nas -> 81 534 78 93

-> napisz na naszego maila ->  biuro@projektor.org.pl

-> złap nas na FB -> https://www.messenger.com/t/PROJEKTOR.wolontariat.studencki/

Więcej informacji na stronie: projektor.org.pl/strefa-wolontariusza/projekty-wakacyjne/

fot_AWiatr

fot. A. Wiatr